İlişki Koçluğu


İlişkilerinize sihirli bir dokunuş için ilk önce kendinizden başlayın…


İlişki Koçluğu

H epimiz sosyal varlıklarız. Hayatımızın her alanında gelişen ve farklılaşan ilişkiler içindeyiz. İş, eş, aşk, aile, çocuklar, arkadaşlıklar, ortaklıklar bunların hepsiyle dengeli ve sağlıklı bir ilişki doğru iletişim kurmaktan geçer. .

. Bunun için kişi ilk önce kendisiyle olan iletişimini sağlayıp yine kendisiyle olan ilişkisini sağlamlaştırmalıdır. Koçluk hizmeti süresince kişinin bakış açısı genişler, kendi iletişim ve davranış modellerinin farkındalığını kazanır ve etkin bir şekilde süreci hedeflenen noktaya taşır.

İlişki koçluğu kişinin hayatındaki her alanda yapıcı, güçlendirici, verimli ve sağlıklı ilişkiler kurması için yardımcı olan ve etik kurallara dayanan çok sayıda araç içerir. Bu araçlar kişinin kendisine dışarıdan bakmasını sağlayarak kendini tanımasını ve anlamasını, kendini nasıl daha rahat ve doğru şekilde ifade edeceğini, ihtiyaçlarını ve ilişki içindeki sınırlarını nasıl belirleyeceğini, ilişkilerini nasıl güçlendireceğini, kendisiyle ve diğer kişilerle nasıl tatmin edici bir ilişki yaşayacağını, farklılıkları nasıl kucaklayacağını ve nasıl başarılı olacağını hedefleyerek sonuç odaklı çalışır.

Unutmayın siz değiştiğinizde karşınızdaki kişi de değişir.

Theta healing tekniği 3 adımdan oluşmaktadır.

1 Kazma çalışması: kişinin beyin dalgasını theta frekansına getirerek problemin bilinçaltındaki kök sebebini bulma çalışmasıdır.

2 İnanç değişikliği: kazma çalışmasında bulunan olumsuz kök inancı kişinin izniyle olumlu yeni kayıtla değiştirme aşamasıdır.

3 His yüklemesi: hiç bilinmeyen veya unutulan hisleri yaşamak/deneyimlemek mümkün olmadığı için yeni yüklenen inançların nasıl yaşanılacağına, kişinin hayatına nasıl çekeceğine dair yapılan yüklemelerdir.

Çalışmalar bireyseldir. Seans sonrası kişi rahatlamış, hafiflemiş ve kendine güvenli, hayatla, kendiyle barışık hisseder. Arınmış zihnin rahatlığıyla hayatının kontrolünü eline alır ve hedeflerinin doğrultusunda keyifle, kolaylıkla ve rahatlıkla ilerler.