Theta Healing


Theta Healing derin bir meditasyon tekniği ve spiritüel bir felsefedir. Aynı zamanda bilinçaltı terapi tekniği olarak geçen Theta Healing adını beynimizin yaydığı theta frekansından almıştır.


Theta Healing Nedir?

T heta Healing derin bir meditasyon tekniği ve spiritüel bir felsefedir. Aynı zamanda bilinçaltı terapi tekniği olarak geçen Theta Healing adını beynimizin yaydığı theta frekansından almıştır.

Theta frekansı derin uykuya girerken ve derin uykudan çıkarken beynimizin doğal olarak girdiği frekanstır.

Beyin bu frekanstayken yaratım gücü çok yüksektir. Beynimizi bu frekansa getirerek bilinçaltımızda olan hayatımızı olumsuz etkileyen kodlamaları açığa çıkarır ve yerine olumlu yeni kodlamalar yükleyerek anda şifaya tanık oluruz. Bilinçaltını yeniden kodlamaya yönelik yapılan bu derin meditasyon çalışması kişinin öz potansiyelini açığa çıkararak bir hedefe kanalize edip mevcut sorunu ortadan kaldırır.

Hangi alanlarda kullanılır?

Ö zgüven eksikliği * suçluluk hissi *bağımlılıklar(ilaç,madde.kişi) *öfke,kızgınlık,üzüntü,kaygı *korku *travmalar *panikatak/ankisiyete *maddi sıkıntılar *kilo kontrolü *odaklanma-dikkat problemi *kronik ağrılar/fiziksel rahatsızlıklar

*alerjiler *insomia *yetersizlik duygusu *ilişkiler (aile,evlilik,iş,aşk,arkadaşlık) *geçmiş yüklerden arınma/pişmanlık hissi *başarısızlık korkusu *ayrılık acısı *hayır diyememe *kararsızlık *başkalarına bağlı yaşama *aşırı fedakarlık/sömürülme gibi hayatınızın her alanında thata healing tekniğinden yardım alabilirsiniz.


Theta healing tekniği 3 adımdan oluşmaktadır.

1 Kazma çalışması: kişinin beyin dalgasını theta frekansına getirerek problemin bilinçaltındaki kök sebebini bulma çalışmasıdır.

2 İnanç değişikliği: kazma çalışmasında bulunan olumsuz kök inancı kişinin izniyle olumlu yeni kayıtla değiştirme aşamasıdır.

3 His yüklemesi: hiç bilinmeyen veya unutulan hisleri yaşamak/deneyimlemek mümkün olmadığı için yeni yüklenen inançların nasıl yaşanılacağına, kişinin hayatına nasıl çekeceğine dair yapılan yüklemelerdir.

Çalışmalar bireyseldir. Seans sonrası kişi rahatlamış, hafiflemiş ve kendine güvenli, hayatla, kendiyle barışık hisseder. Arınmış zihnin rahatlığıyla hayatının kontrolünü eline alır ve hedeflerinin doğrultusunda keyifle, kolaylıkla ve rahatlıkla ilerler.